Dostawa i jej koszty

Dostawa zamówionych wyrobów na terenie Polski realizowana jest w dni robocze (poniedziałek-piątek) za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD jako ubezpieczona przesyłka wartościowa. Istnieje także możliwość dostarczenia 1-2 produktów (ograniczenie gabarytowe) do wskazanego paczkomatu firmy InPost.

Dostawa zamówionych wyrobów na terenie EU realizowana jest w dni robocze (poniedziałek-piątek) za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD jako ubezpieczona przesyłka wartościowa.

Dostawa produktów do klienta na terenie Polski odbywa się w miejsce wskazane w formularzu zamówień.  W dniu wysyłki towaru Klient otrzymuje od nas maila z informacją o numerze listu przewozowego. W dniu odbioru towaru, firma DPD na adres mailowy podany przez Klienta przy składaniu zamówienia, wysyła informację o terminie dostarczenia przesyłki, numerze telefonu do kuriera oraz możliwości jego zmiany (usługa Predict).

Firma InPost realizuje przesyłkę do paczkomatu zgodnie ze swoimi standardami 24/7 (komunikacja mailowa i SMS-owa).    

Koszt dostarczenia zakupionych produktów o wartości do 200,00 zł na terenie Polski oraz na każdą kwotę do krajów EU pokrywa kupujący. Dostawa zakupionych produktów o wartości 200,00 zł i ponad tę kwotę na terenie Polski jest darmowa.

Podane poniżej koszty dostawy są cenami brutto i dotyczą tylko wysyłki na terenie Polski: 

kurier DPD: płatność przelewem zwykłym - czas dostawy: 24h w dni robocze - 10,00 zł.
kurier DPD: płatność za pobraniem - czas dostawy: 24h w dni robocze - 15,00 zł.
kurier DPD: płatność przez system płatności online PayU - czas dostawy: 24h w dni robocze - 15,00 zł.

Paczkomaty InPost: płatność przelewem zwykłym - czas dostawy: 24h-48h w dni robocze - 10,00 zł
Paczkomaty InPost: płatność przez system płatności online PayU - czas dostawy: 24h-48h w dni robocze - 15,00 zł

Koszt dostawy przesyłki o wadze do 10kg do krajów EU firmą kurierską DPD wynosi 50,00 zł. Czas dostawy 3-5 dni roboczych.

Ponadto, istnieje także możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszej firmie: EiF Ewa Fałowska, Wyczółkowskiego 8a, 33-300 Nowy Sącz, Polska